+420 605 280 482
Martin@skiandbike.cz
Po-Pá 11:00-19:00
So: 10:00-14:00
Prodejna 200 m2
Praha Kunratice
Prázdný košík

Lyžařský trenažér

Lyžařský trenažér SkiAndBike - testování lyžařské obuvi v praxi
Uvažujete o koupi nové lyžařské obuvi? Ať už jste lyžařem začátečníkem, nebo pokročilým nadšencem, jedním z největších problému, který si u výběru nových lyžařských bot kladete je, jak se budou chovat na svahu. Jasně, přijdete do prodejny, vyzkoušíte si lyžáky a ty Vám sedí ... po pár minutách na sjezdovce ale může být všechno jinak a co pak s tím? Zpátky už je prodejce nevezme a vy máte v ruce drahou lyžařskou obuv, která Vám nevyhovuje.

Ve SkiAndBike tomuto problému umíme do značné míry předejít hned v několika krocích. Tím prvním je proškolený zkušený personál, naši prodejci se Vás budou před koupí hodně vyptávat na různé věci ohledně lyžování, lyží, zkušeností, díky tomu mohou odhadnout styl vaší jízdy a doporučit co nejvhodnější model lyžařských bot.

Boty si u nás vyzkoušíte, je proto důležité abyste s sebou na prodejnu vzali teplé vybavení. Takové, jaké používáte na sjezdovce, včetně ponožek. Je pravděpodobné, že boty na první dobrou sedět nebudou, pro tyto případy jsme schopni přímo na prodejně zajistit tvarování lyžáků - tzv. bootfitting, a tvarování vložek. Případně doplníme botičku lyžáku o 3D vložky, které dají chodidlu novou úroveň pohodlí.

Boty si navíc v průběhu úpravy můžete testovat přímo na prodejně na lyžařském trenažéru, ten dokonale simuluje reálný pohyb na sjezdovce. Pomůže tak odhalit, jak se lyžáky budou chovat k chodidlu při skluzu, při náklonu , při předávání váhy i při vyšší rychlosti.
Když si u nás vyberete lyžařskou obuv a necháte nás postarat se o Vás, odejdete s vybavením, které bude přesně odpovídat vašim potřebám. Lyžování musí být především zábava, proto je důležité, abyste se po celou dobu cítili na sjezdovce dobře a proto je důležité, abychom Vám pomohli vybrat a odladit Vaše boty na míru.

Jak vybrat lyžařskou obuv ?

ZÍSKEJTE 200 KČ SLEVU NA PRVNÍ NÁKUP!

Je to jednoduché, stačí vyplnit níže svůj email, na něj Vám následně dorazí Váš slevový kód. Slevu lze uplatnit u objednávky přesahující hodnotu 3 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami včetně již zlevněného zboží.