+420 605 280 482
Martin@skiandbike.cz
Po-Pá 11:00-19:00
So: 10:00-14:00
Prodejna 350 m2
Praha Dolní Měcholupy
Prázdný košík

Bootfitting

Lyžařská obuv SkiAndBike Bootfitting

 

Jste na svahu, podmínky na lyžování ideální .... skvělé počasí, na sjezdovce málo lidí, skvělá sněhová pokrývka. Prostě super den na lyžování. Po pár sjezdech Vás začínají tlačit lyžařské boty do nohou. Pokud je Vám tento příběh povědomý, měli byste zbystřit, protože pro Vás máme řešení.
 
Výrobci lyžařské ( i standardní) obuvi musí vyrábět konfekční velikosti a obecné tvary. Jejich cílem je uspokojit  co nejvíce zákazníků. Pravdou ovšem je že nohy každého z nás se liší. Noha se různí tvarem, klenbou,  šířkou a dalšími specifiky.  A to nejen mezi lidmi, nepatrné rozdíly se často vyskytují už mezi chodidly jednotlivce. Je důležité vědět, že je to tak v pořádku a zároveň že dnes již není třeba dělat kompromisy. Nemusíte si kupovat lyžařské boty, které zhruba sednou. Nyní si můžete pořídit lyžařské boty s tvarovatelným skeletem a my Vám je upravíme přímo na míru dle tvaru Vašich nohou. ( Roztáhnout na určitých místech, nebo naopak stáhnout pokud máte příliš úzkou nohu) 
Bootfitting je metoda, která umožňuje tvarování lyžařské obuvi. Obuv upravujeme na bázi tepelného přizpůsobení skeletu. 
Vyberete si lyžáky, které jsou pro Vás vhodné a pohodlné. Následně si je vyzkoušíte na našem lyžařském simulátoru. Po nějaké době jízdy Vás začne noha tlačit například malíková hrana, nebo nárt, kotník. 

•     Prvním krokem úpravy je nahřátí skeletu ve speciální troubě a oblepením kritických míst na noze pěnovými polštářky, které odtlačí skelet na daném místě.
•     Druhým krokem je samotné tvarování lyžařských bot. Zákazník si obuje botu spolu s vnitřní botičkou a lyžařskou ponožkou. Rozehřátý skelet se  pomocí tepla tvaruje přímo na Vaší noze. Místa, která byla kritická a jsou na nich nalepené polštářky se v té části vytahují. 
•     Třetím krokem a zároveň závěrečnou fází je použití Vacuum Fit přístroje, který obepne boty speciálním vzduchovým vaky a pod různým tlakem působí na po celém skeletu boty. Následně se vytvarovaný skelet ochlazuje pomocí gelových navlékacích botek.

 
Po ochlazení si bota uchovává novou požadovanou podobu. Pomocí tvarování je možné rozšířit skelet celkově až o 8-10 mm. Výhodou této technologie je rychlost, vše je hotovo za 40 minut. Se službou nejsou spojeny další finanční výdaje. Skelet lze tvarovat vícekrát… 

 

Dále Vám uděláme zdarma analýzu chodidla a zjistíme jaká je Vaše klenba chodidla. Umíme Vám vytvarovat ortopedické vložky na míru, přesně podle obtisku Vašeho chodidla. Nebo si vyberete vložky již předtvarované, podle typu Vaší klenby. Naší nabídku naleznete ---> ZDE 

 

 

 

 

CENA 

  • •     Pro nově zakoupené lyžařské boty u nás je tato služba zdarma
  • •     Cena bootfittingu pro boty nezakoupené v našem obchodě je 749Kč 

KONTAKT

  • •     Telefon :  605 280 482
  • •     E-mail:  martin@SkiAndBike.cz
  • •     E-mail:  patrik@SkiAndBike.cz

 

Stroj na Bootfitting - tvarování lyžařské obuvi

 

 

Tvyrování lyžařských bot - bootfitting

 

ZÍSKEJTE 200 KČ SLEVU NA PRVNÍ NÁKUP!

Je to jednoduché, stačí vyplnit níže svůj email, na něj Vám následně dorazí Váš slevový kód. Slevu lze uplatnit u objednávky přesahující hodnotu 3 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami včetně již zlevněného zboží.