Cyklistický tým SkiAndBike Kunratice

 

Rádi bychom Vám představili nový cyklistický oddíl SkiAndBike Kunratice

 

Ve spolupráci se špičkovými trenéry jsme pro Vás připravili cyklistický tým, který nese naše jméno SkiAndBike - Kunratice. Jedná se o cyklistický oddíl cílený pro děti od šesti do osmnácti let. Našim nejstarším členům je aktuálně patnáct let, nejmladšímu potom šest let.

 

V teamu najde místo každý. Od dětí, které rády jezdí na kole, chtějí se ho naučit ovládat a být při tom s partou, až po ty, které mají závodní ambice. Dle věku a výkonnosti jsou děti rozděleny do pěti skupin, které využívají různé tréninkové programy.

 

V cyklistické sezoně vyrážíme dvakrát týdně na tréninky z Kunratic nebo Cholupic, dle předem daného tréninkového plánu. Dále jsou pro některé skupiny k dispozici atletické středy a pro závodní skupinu fyzioterapie. V zimní sezóně se věnujeme kompenzačním aktivitám, tedy cvičení v tělocvičně a plavání. Dbáme nejen na to, aby se děti sportovně a pohybově rozvíjely po všech stránkách, ale především na to, aby je sportování bavilo a dalo jim kvalitní vklad do života.

 

 

Pokud Vaše dítě zajímá cyklistika a zvažujete přihlášku do cyklistického týmu, tak jste tady správně !

 

Petr Souček

Telefon: 608 222 447
Email: petr@skiandbiketeam.cz

 

Více informací naleznete na stránkách --> SkiAndBikeTeam.cz

 

 

Kontaktujte nás

605 280 482

obchod@skiandbike.cz

Prodejna 400m2

Praha 4 - Kunratice

Po-Pá 10-19 So 10-16

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení