TESTOVACÍ LYŽE

 

Chtěli byste pořídit top vybavení, ale nejste si jistí, jaký model Vám bude nejlépe sedět?? Máme pro Vás řešení, jsme schopni Vám zapůjčit testovací modely lyží z aktuální nabídky. Lyže si můžete vyzkoušet a pokud Vám budou vyhovovat, můžete si je koupit. Navíc nic neriskujete, koupíte si model, o kterém budete vědět, že vám ideálně sedí. Cenu zapůjčení Vám odečteme od ceny nového modelu

 

Důležité informace :

Strojové seřízení vázání (JET bond) s dokladem, které vyžadují lyžařské kurzy či pojišťovny provádíme zdarma

 

 

Rezervaci uzavíráte vždy na prodejně a její součástí je zaplacení výpůjčky (lze kartou i hotově)

• Vratnou zálohu skládáte v hotovosti v den vyzvednutí zápůkčky


• Pojištění vybavení se vztahuje pouze na neúmyslné poškození.

• V případě nevyzvednuté rezervace půjčovné propadá. Storno podmínky naleznete ve vzorových obchodních podmínkách 

• Oproti zapůjčenému požadujeme vratnou kauci dle ceníku

• V nabídce máme přes 30 testovacích modelů lyží. Jedná se o modely z aktuální nabídky našich dodavatelů. V případě, že si následně lyže koupíte, odečteme Vám poplatek za maximálně 2 dny zapůjčení 

• Půjčovné nelze hradit přes online platební bránu. Pouze hotově nebo kartou v prodejně.

• ​Obchodní podmínky - půjčovna

 

 

Kontakty :

• Kde nás naleznete a aktuální otevírací dobu naleznete na stránkách naší prodejny
• Pro vytvoření rezervace, jakékoliv úpravy, nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonu : 605 280 482 / 731 261 903

• K dispozici Vám jsme také na emailu : martin@skiandbike.cz

 

Dospělé lyže - krátkodobá výpůjčka

 

  Víkend 3-4 dn  (Pá-Po) Týden - 7 až 10 dní Každá další 1 den           Kauce          
Lyže TEST
1490 2590 500 5000

 

 

 

TEST MODELY LYŽÍ  :

ROSSIGNOL REACT 10 TI KONECT  168cm

REACT R10 TI jsou technologiemi nabité karvingové lyže na upravené sjezdovky pro zkušené lyžaře, kteří mají techniku ​​lyžování zvládnutou na jedničku. Nejtvrdší verze lyží v kategorii REACT má tak trochu závodního ducha, i když svoji univerzálnost nemůže zapřít. Díky použitým technologiím LCT a Flex Tip, sendvičové konstrukci a jádru s titanalovým vyztužením budete cítit energii od prvního momentu. Geometrie lyží má univerzální rádius, takže zkušený lyžař dokáže lyže pustit do delších rychlých oblouků s pocitem stability, ale také dokáže oblouk zavřít a jezdit v rychlejším tempu.

Model REACT R10 Ti s titanalovou výztuhou v konstrukci výrazně kopíruje modely HERO, v geometrii je to částečný kompromis mezi modely HERO LT Ti a HERO ST Ti. Takže ROSSIGNOL právě tímto modelem vyplňuje mezeru chybějícího krossového modelu s raceovými vlastnostmi na upravené sjezdovky. Ve středu lyže přibyla titanalová výztuha "na kolmo" s označením technologie LTC, kterou Rossignol minulou sezónu aplikoval v modelové řadě HERO.

Sendvičová konstrukce s dřevěným jádrem vyztužená titanalem a fiberglassem je odladěna do příjemné flexe (tvrdosti), což usnadňuje ovládání tohoto modelu a tím předurčuje jeho využití sportovně orientovaným lyžařům preferujícím krátké až dlouhé oblouky ve vyšším spektru.

Obratnost, velký rozsah využitelných oblouků od 8 až 22 m a stabilita ve vyšších úrovních rychlosti jsou zárukou výborných jízdních vlastností nejen na upravených sjezdovkách, ale i ve zhoršených sněhových podmínkách.

 

 

Dynastar Speed Zone 4X4 82 172cm

 

Sportovní sjezdové lyže Dynastar Speed Zone 4x4 82 Konect jsou novinkou letošní kolekce. Naším závodním oddělením vyvinutá technologie Powerdrive Inside je zárukou vyvážené, přirozené flexe, přesnosti a spolehlivého držení na hraně na upravených svazích. Technologie Hybrid Core a 3D Profile dodávají lyžím skvělé vlastnosti pro ízdu na sjezdovce i v lehkém terénu.

Dynastar Speed 763 174cm

Zapojte hrany a vnímejte energii. Lyže Dynastar Speed 763, inspirované závody, balancují přesné držení na hraně a hladkou jízdu pro carve. Přenos síly po celé délce díky techologii V-Tech a vibrace pohlcující jízda našeho Hybrid Core vám umožní soustředit se na svou linii. Lyže zaručují maximální náklony při každém oblouku!

 

 

Dynastar Speed Race 174cm

 

 

 

Zapojte hrany a vnímejte energii. Lyže Dynastar Speed Race LTD C NOEL, inspirované závody, balancují přesné držení na hraně a hladkou jízdu pro carve. Přenos síly po celé délce díky techologii V-Tech a vibrace pohlcující jízda našeho Hybrid Core vám umožní soustředit se na svou linii. Lyže zaručují maximální náklony při každém oblouku!

Výkonné sportovní univerzálky z limitované edice se středem 75 mm pro celodenní lyžování. Lyže Dynastar Speed Race technologicky vychází z modelu Speed 763. Nabízí tak osvědčené topolové jádro HYBRID CORE POPLAR s titanalovou výztuhou, novou konstrukci V-Tech a rovné bočnice po celé délce lyží. Tradiční velice dobrá torze Dynastar lyží zaručuje jistou oporu na tvrdých a ledovatých sjezdovkách.

 

 

Salomon S/MAX 12 19/20SALOMON S/MAX 12 19/20 175 cm

Sjezdové lyže Salomon E S/MAX 12 v setu s vázáním Z12 GW F80 Bk jsou výborné univerzálky na celodenní lyžování. Díky dvěma vrstvám titanu, karbonové vložce a dřevěnému jádru Vám lyže zajistí maximální výkon a nájezd do oblouku bude velice přesný. Lyže budou držet jak přikované k sjezdovce po celý průběh oblouku.

Salomon E S/MAX 12 jsou vhodnou volbou jak na upravené sjezdovky, tak i díky svému širšímu středu skvělou volbou na odpolední rozbředlý sníh. Lyže si snadno poradí i na zledovatělých plotnách, kdy budou krásně držet bez jakéhokoli ustřelování. 

 

Salomon S-Max 10 18/19Salomon S/MAX 10 170cm

Lyže Salomon S/Max 10 je postavena na silné a stabilní sendvičové konstrukci s bočnicemi nového systému Edge Amplifier. Titanová vložka a dřevěné jádro zajišťují maximální sportovní výkon, kontrolu lyží, přesné nasazování oblouků, bleskově rychlé a efektivní přehranění a stabilitu při vysoké rychlosti.

 

 

Salomon E S/FORCE Ti.80 + Z12 GW F 22/23 Salomon S/Force TI 80 177cm 

Pokud jste zdatní lyžaři, kteří touží po vyřezávání linií v jakýchkoli sněhových podmínkách, 
Salomon S.Force Ti 80 Pro je dobrou volbou. Lyže absorbuje terén s nepoddajným tlumením vibrací a
umožní vám vložit veškerou svou sílu do sněhu pro maximální výkon za všech sněhových podmínek.

 

 

Salomon E S/RACE GS 10 + M12 GW F8 22/23 Salomon S/RACE GS 10 175cm

 

Sjezdové lyže E S/RACE SL 10 od SALOMON vás nadšeně doprovodí při dnech na svahu! Čekají jen na to, až jim dovolíte vyjet na kopec a řezat s vámi oblouky. Salomon S/RACE SL 10, navržený tak, aby vyhovoval potřebám lyžařů, kteří vždy hledají perfektní oblouk, vám pomůže zatáčet s lehkostí a plynulostí i na těch nejstrmějších svazích. Tyto lyže vybavené inovativní technologií Blade nabízí větší stabilitu pod nohama při skluzu a zároveň jsou živější při zahájení oblouku a výjezdu. Tato technologie integruje polymerové vložky do vrchní vrstvy Titanalu a poskytuje maximální živost i při vysokých rychlostech. Přechody hran jsou provedeny mrknutím oka. Aktivní roli v tom hraje plná sendvičová konstrukce, stejně jako dvě vrstvy Ti, které obalují jádro ze 100% topolového dřeva.

 

Salomon S-Max 10 18/19 Salomon S/MAX 10 156cm

 

Lyže Salomon S/Max 10 je postavena na silné a stabilní sendvičové konstrukci s bočnicemi nového systému Edge Amplifier. Titanová vložka a dřevěné jádro zajišťují maximální sportovní výkon, kontrolu lyží, přesné nasazování oblouků, bleskově rychlé a efektivní přehranění a stabilitu při vysoké rychlosti.

 

 

Dynastar E Lite 5 Xpress + vázání Xpress W 11 GW B83 black&white gold Dynastar E-LITE 5 155cm

 

E-LITE 5 podporuje pokročilé lyžařkya zaručuje dokonalou rovnováhou lehkosti, síly a plynulosti. Díky kombinaci výhod technologie Hybrid Core - kombinace PU pěny a topolového dřeva nabízí E LITE 5 s vázáním XPRESS nižší hmotnost, velmi hladký cit pro sníh a skvělý výkon na všech typech sjezdovek. Stylový design díky matným a lesklým efektům, lyže zvládne jakoukoli výzvu.

 

 

Dynastar E Lite 9 Konect (DAKZ002)+NX 12 Konect GW B80 black pink(FCKCN05)  Dynastar E-LITE 9 155cm

 

Lyžovat, závodit, řezat oblouky ... Cítit se výkonně i lehce, silně a jemně, rychle a hladce ... E LITE 9 - to jsou nové špičkové dámské lyže se stejnou strukturou jako špičkové unisex lyže z kolekce SPEED Lyže jsou vybaveny technologií a parametry pro technické lyžařky a mohou se pochlubit jedním z nejhladších pocitů na sněhu a skvělým výkonem na všech typech sjezdovek. Díky svému modernímu a decentnímu designu s matnými a lesklými efekty jsou tyto lyže skutečným výkonným zázrakem určeným zejména pro ženy.

 

Rossignol Hero Elite MT TI C.A.M. Konect + SPX 12 Konect GW B80 black hot red 22/23 (Velikost lyží 175) Rossignol 20 Hero Elite MT TI Konect 175cm

Lyže Rossignol Hero Elite TI C.A.M. Konect jsou inspirované slalomem a navržené pro zkušené lyžaře na traily, kteří vyhledávají rychlé zatáčky. Závody prověřená technologie Line Control Technology (LCT) využívá sílu a energii pro bezpodmínečnou stabilitu. Model lyží HERO ELITE MT TI C.A.M. perfektně doplňuje kategorii lyží HERO. Tyto populární lyže jsou vhodné pro sportovní lyžaře, kteří se nebojí opřít do hrany a změnit směr jízdy. Geometrie spolu s použitými technologiemi se v oblouku projeví univerzálním rádiusem a pohotovými reakcemi v různých profilech upravených svahů. Kromě LCT a titanalové vrstvy jsou v této sezóně navíc vyztuženy také vrstvou Carbon Alloy Matrix, která ještě více vylepšuje kontakt se sněhem a celkové chování lyží. HERO ELITE MT TI C.A.M. se krásně ujali svého úkolu a perfektně vyplňují mezeru mezi závodně laděnými slalomky (ST) a obračkami (LT). O jednoduché a chytré nastavení vázání se postará spolehlivý systém vázání Konect.

 

 

 

Dynastar Speed Master SL Konect 19/20 Dynastar 20 Speed Master SL Konect 168cm

SPEED MASTER SL KONECT byl vyvinut naším závodním oddělením a je určen pro vášnivé a středně pokročilé lyžaře, kteří hledají to nejlepší vybavení pro slalom a zároveň se posunuli na další úroveň. Tato obratnější a tolerantnější lyže, která je schválena normami FIS, umožňuje snadnější přechody z oblouku do oblouku. Lyže jsou vybaveny vázáním KONECT, které umožňuje výkon, sílu a přesnost. Díky novému bočnímu krojení je lyže velmi rychlá. Lyže disponují sendvičovou konstrukcí World Cup.

 

 

Salomon E STANCE 84 + M12 GW F90 B 22/23  SALOMON E STANCE 84 + M12 GW F90 B 22/23

 

Salomon Stance 84 jsou all-mountain lyže na sjezdovky. Lyže nabízí vynikající kontrolu při nízké hmotnosti díky
lehkému jádru z titanalového dřeva. Široký nos a tip-rocker umožňují snadno ovladatelné lyže. Stance 84 nabízí
výkon za všech podmínek a v jakémkoli tempu.
Lyže s rockerem ve špičce, camberem uprostřed a malým stoupáním v patce jsou
velmi univerzální.
Lyže se snadno zatáčí a prohnutí pod chodidlem zajišťuje přilnavost lyže na tvrdším sněhu.
Ocas je mírně zvednutý, ale není jako plný rocker. To umožňuje vyváženou kombinaci snadného zatáčení a
carvingu bez kompromisů ve stabilitě.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Kontaktujte nás

731 261 903

obchod@skiandbike.cz

Prodejna 400m2

Praha 4 - Kunratice

Po-Pá 11-19 So 10-16