Infolinka eshopu: 731 261 903, nebo na e-mailu obchod@skiandbike.cz
+420 605 280 482
Martin@skiandbike.cz
Po-Pá 10:00-17:00
So 10:00 - 14:00
Prodejna 400 m2
Praha Kunratice
Prázdný košík

Přestavba na elektrokola

V poslední době začala elektro-kola nabírat v našich krajinách na velké popularitě. Příčin je pravděpodobně více ale jedním z hlavních důvodů bývá z pravidla věk. Mnoho aktivních sportovců, cyklistů, kteří mají něco naježděno, se vlivem zdravotních komplikací nebo prostě věkem jako takovým dostali postupně na svojí hranici možností. Samotnou jízdu s rodinou a přáteli už si pořádně neužijí. Proto sahají stále častěji po elektrokolu, které se díky masovějším prodejům stává stále dostupnější volbou. Pokud se v tomto nastíněném příbehu také vidíte měli byste zbystřit!

 

Naše prodejna SkiAndBike.cz nově zajištuje přestavby na elektrokola. K elektrokolu se můžete dostat dvojí cestou, buďto si jej přímo pořídíte a nebo lze vzít Vaše stávající kolo a pomocí sady s elektromotorem jej přestavíte na elektrokolo. Tento postup lze aplikovat na drtivou většinu vyrobených kol, je ovšem nutné zjistit kompatibilitu vašesho kola s vybraným řešením.

 

My pracujeme s elektrosadami od českého výrobce jízdních kol a elektrokol Apache. V praxi je ideálním postupem zastavit se s kolem na naší prodejně, kde se Vám budeme věnovat a zjistíme vaše potřeby, na základě zjištěných informací zvolíme pomocí konfigurátoru nejlepší možnou elektrosadu pro Vaší potřebu a následně se dohodneme na termínu instalace.

 

 

 

--> KONFIGURÁTOR ELEKTROSADY

ZÍSKEJTE 5% NA PRVNÍ NÁKUP!

Poslední dny moc radosti nepřinesly, proto jsme se rozhodli nabídnout Vám alespoň malou záplatu v podobě 5% slevy na všechny nové modely kol a e-kol z naší nabídky. Je to jednoduché, vyplňte níže svůj email, na něj Vám následně dorazí Váš osobní slevový kód. Slevu lze uplatnit u objednávky přesahující hodnotu 3 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami včetně již zlevněného zboží. V případě uplatnění slevy na produkt, který obsahuje poukaz bude tento poukaz následně zneplatněn