+420 605 280 482
Martin@skiandbike.cz
Po-Pá 11:00-19:00
So: 10:00-14:00
Prodejna 350 m2
Praha Dolní Měcholupy
Prázdný košík

Přestavba na elektrokola

V poslední době začala elektro-kola nabírat v našich krajinách na velké popularitě. Příčin je pravděpodobně více ale jedním z hlavních důvodů bývá z pravidla věk. Mnoho aktivních sportovců, cyklistů, kteří mají něco naježděno, se vlivem zdravotních komplikací nebo prostě věkem jako takovým dostali postupně na svojí hranici možností. Samotnou jízdu s rodinou a přáteli už si pořádně neužijí. Proto sahají stále častěji po  elektrokolu, které se díky masovějším prodejům stává stále dostupnější volbou. Pokud se v tomto nastíněném příbehu také vidíte měli byste zbystřit!

 

Naše prodejna SkiAndBike.cz nově zajištuje přestavby na elektrokola. K elektrokolu se můžete dostat dvojí cestou, buďto si jej přímo pořídíte a nebo lze vzít Vaše stávající kolo a pomocí sady s elektromotorem jej přestavíte na elektrokolo. Tento postup lze aplikovat na drtivou většinu vyrobených kol, je ovšem nutné zjistit kompatibilitu vašesho kola s vybraným řešením.

 

My pracujeme s elektrosadami od českého výrobce jízdních kol a elektrokol Apache. V praxi je ideálním postupem zastavit se s kolem na naší prodejně, kde se Vám budeme věnovat a zjistíme vaše potřeby, na základě zjištěných informací zvolíme pomocí konfigurátoru nejlepší možnou elektrosadu pro Vaší potřebu a následně se dohodneme na termínu instalace.

 

 

KONFIGURÁTOR ELEKTROSADY 

ZÍSKEJTE 200 KČ SLEVU NA PRVNÍ NÁKUP!

Je to jednoduché, stačí vyplnit níže svůj email, na něj Vám následně dorazí Váš slevový kód. Slevu lze uplatnit u objednávky přesahující hodnotu 3 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami včetně již zlevněného zboží.