Přestavba na elektrokola

V poslední době začala elektro-kola nabírat v našich krajinách na velké popularitě. Příčin je pravděpodobně více ale jedním z hlavních důvodů bývá z pravidla věk. Mnoho aktivních sportovců, cyklistů, kteří mají něco naježděno, se vlivem zdravotních komplikací nebo prostě věkem jako takovým dostali postupně na svojí hranici možností. Samotnou jízdu s rodinou a přáteli už si pořádně neužijí. Proto sahají stále častěji po elektrokolu, které se díky masovějším prodejům stává stále dostupnější volbou. Pokud se v tomto nastíněném příbehu také vidíte měli byste zbystřit!

 

Naše prodejna SkiAndBike.cz nově zajištuje přestavby na elektrokola. K elektrokolu se můžete dostat dvojí cestou, buďto si jej přímo pořídíte a nebo lze vzít Vaše stávající kolo a pomocí sady s elektromotorem jej přestavíte na elektrokolo. Tento postup lze aplikovat na drtivou většinu vyrobených kol, je ovšem nutné zjistit kompatibilitu vašesho kola s vybraným řešením.

 

My pracujeme s elektrosadami od českého výrobce jízdních kol a elektrokol Apache. V praxi je ideálním postupem zastavit se s kolem na naší prodejně, kde se Vám budeme věnovat a zjistíme vaše potřeby, na základě zjištěných informací zvolíme pomocí konfigurátoru nejlepší možnou elektrosadu pro Vaší potřebu a následně se dohodneme na termínu instalace.

 

 

 

--> KONFIGURÁTOR ELEKTROSADY

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Kontaktujte nás

731 261 903

obchod@skiandbike.cz

Prodejna 400m2

Praha 4 - Kunratice

Po-Pá 11-19 So 10-16